1398/01/25 بدون نظر تجهیزات موتورخانه, منبع انبساط

تعمیر و تعویض منبع انبساط موتورخانه

ظرفیت منابع انبساط مورد استفاده در سیستم موتورخانه منازل مسکونی با محاسبه حجم آب مصرفی در گردش داخل لوله ها تعیین می‌شود. از 150 تا 1500 لیتر حجم منبع انبساط های مورد استفاده است. جبران آب منبسط شده در فصل های گرما در طی سال و اعمال فشار استاتیکی مورد نیاز برای آب رسانی از وظایف منبع انبساط در سیستم های گرمایشی است. اکثر منابع انبساط تولیدی با ورق گالوانیزه ساخته می‌شود. خاصیت گالوانیزه بودن ورق های مورد استفاده باعث جلوگیری از زنگ زدگی منبع میشود. این در حالیست که فشار آب داخل منبع به قدری نیست که باعث ایجاد تنش مکانیکی شود. البته از آن جا که آبهای شهری عموما دارای املاح است، مساله رسوب گیری منبع و آلودگی آب مصرفی داخل سیستم قابل اقماض نخواهد بود. خدمات کلیک صنعت در زمینه تعمیر و تعویض منبع انبساط به شرح زیر قابل ارائه می‌باشد.

  • در صورتی که منبع انبساط  به تعمیر احتیاج داشته باشد، برای مثال منبع سوراخ شده باشد، گروه تعمیرات کلیک صنعت برای ارائه خدمات جوشکاری و تعمیرات در محل آماده می‌باشد.
  • در صورتی که منبع انبساط به تعویض احتیاج داشته باشد و منبع مورد استفاده مطابق با استاندارد کلیک صنعت باشد، به لیست منبع انبساط رجوع کرده و منبع انبساط مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • در صورتی که منبع انبساط به تعویض احتیاج داشته باشد ولی بر طبق استاندارد تولیدی ما نباشد، گروه ساخت کلیک صنعت منبع انبساط را بر اساس نظر و  نقشه ارسالی توسط کارفرما خواهد ساخت.

 “تعمیرات موتوخانه خود را به گروه اجرایی ما بسپارید!”

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *