تعویض منبع دوجداره

1394/05/11 بدون نظر بلاگ, تجهیزات موتورخانه, منبع دوجداره

تعویض منبع دوجداره

تعویض منبع دوجداره خود را به کلیک صنعت بسپارید. سازنده منابع دو جداره در ظرفیت های مختلف آمادگی خود را در زمینه تعمیر و تعویض منابع آب گرم دو جداره (DWH) اعلام می‌دارد. اسیدشویی منابع از روش های متداولی است که برای سرویس منابع آب گرم کن مورد استفاده قرار می‌گیرد. گروه اجرای تاسیسات کلیک صنعت به کمک نیروی با تجربه خود، آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان است. “پیشنهاد ویژه کلیک صنعت استفاده از ورق با نمره بالاتر برای عدسی هاست! “. این امر باعث می‌شود تا عدسی‌ها دیرتری سوراخ شوند.

قیمت منبع دو جداره موتورخانه

دلایل تعویض منبع دوجداره

از جمله دلایلی که منبع دو جداره نیاز به تعمیر و یا در نهایت تعویض خواهد داشت :

  • معمولا منبع دو جداره از نقاط جوش تضعیف شده و در طول زمان سوراخ شده و آب می‌دهد.
  • استفاده از آب مناسب و تصفیه نشده از کاتیون های سنگین و رسوب زا.
  • غیر اصولی بودن جوشکاری منبع آب گرم کن.
  • مواقعی که خط جوش ورق ها چند تکه باشد. از موارد شایعی که باعث سوراخ شدن منبع دو جداره می‌شود هنگامی است که ورق ها به صورت چند تکه و بر روی هم بدون فاصله جوش داده می‌شوند.

“منبع دو جداره کلیک صنعت را با اطمینان خرید کنید!”

سوراخ شدن منبع دو جداره

معمول ترین ایرادی که در منابع دو جداره مشاهده میشود، سوراخ شدن منبع دو جداره است که به دلایل متعددی صورت میگیرد. معمولا منابع دو جداره بعد از مدتی، به علت اینکه آب شهر که یک آب تازه است در آن جریان دارد، با آب واکنش داده و در اثر این امر، خوردگی به وجود آمده و سوراخ می شوند. شایع ترین محل سوراخ شدن منبع دو جداره در قسمت عدسی ها. در صورتی که منبع دو جداره از این نقطه سوراخ شده باشد، میتوان با جوشکاری تا مدتی از آن استفاده کرد. ولی این نشانه ای بر این پدیده است که عمر منبع دو جداره به پایان رسیده است و باید یک منبع جدید را در فرصت مناسب جایگزین قبلی کرد.

در برخی حالات که منبع از داخل سوراخ می شود هیچ نوع درمان یا تعمیر موقتی برای آن وجود نخواد داشت و معمولا منبع دو جداره باید حتما عوض شود. وقتی جداره داخلی سوراخ می شود، آب از منبع انبساط موجود در پشت بام سر ریز می کند. و دلیل آن این است که آب شهر وارد سیستم آب در گردش دیگ ها یا چیلرها شده است.

سایت فروشگاهی تجیزستان

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *