قیمت منبع دوجداره

1394/05/11 3 نظرات تجهیزات موتورخانه, منبع دوجداره

قیمت منبع دوجداره

قیمت منبع دوجداره کلیک صنعت ، بر اساس قیمت روزانه ورق فولادی در بازار تعیین می‌شود. لذا قبل از خرید یا تصمیم گیری، باید در مورد قیمت جدید با شرکت کلیک صنعت هماهنگ کرد. قیمت مخزن دو جداره موتورخانه، باید بر اساس سایز منبع و ضخامت مخزن تعیین شود. کلیک صنعت، لیست قیمت مربوط به منابع ذخیره آب گرم دو جداره را در پایین این صفحه به مشتریان عزیز ارائه داده است. شما می‌توانید در هر زمان با تماس با کلیک صنعت، نسب به خرید منبع دوجداره اقدام نمایید.

درمورد منبع دوجداره بیشتر بخوانید!

نحوه تعیین مشخصات برای تعیین قیمت منبع دو جداره

برای تعیین قیمت مخزن آب گرم کن دو جداره توسط کارشناسان ما، باید به یک سری نکات توجه کرد. برای تعیین خود قیمت منبع باید در نظر داشت. همچنین نصب منبع دو جداره نیز قیمت‌های متفاوتی دارد که بسته به اینکه منبع در چه نوع ساختمانی نصب شود، یا محل نصب به چه صورت است متفاوت است. همچنین در صورتی که اندازه‌های مخزن آب گرم دو جداره را نمی‌دانید، با داشتن تعداد مصرف کننده ها قابل تخمین است:

 1. ظرفیت و ابعاد مخزن مورد نظر چقدر است؟
 2. ضخامت داخلی، خارجی  ضخامت کپ منبع دوجداره چقدر است؟

با اطمینان خرید کنید!

لیست قیمت منبع دوجداره

لیست قیمت منبع دو جداره، با توجه به ابعاد و اندازه‌های موجود در جدول ارائه شده است. بعضا برخی از مشتریان مخزن سفارشی دارند که از این قیمت‌ها خارج است. در این موارد باید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا قیمت دقیق را بر مبنای ابعاد و اندازه دلخواه شما داشته باشید. خاطر نشان می‌شویم، در صورتی که خواستید خرید کنید، باز هم قیمت را به روز با کارشناسان ما بررسی کنید!

فروشگاه اینترنتی تجهیزستانفروشگاه اینترنتی تجهیزستان

"قیمت

قیمت منبع کویل دار خوابیده از تاریخ 23 فروردین 1399
قیمت منبع کویل دار خوابیده از تاریخ 23 فروردین 1399

لیست قیمت منبع کویل دار خوابیده از تاریخ 22 آذر ماه 1398

قیمت منبع کویل دار ایستاده از تاریخ 23 فروردین 1399
قیمت منبع کویل دار ایستاده از تاریخ 23 فروردین 1399

درباره کلیک صنعت:

کلیک صنعت به صورت جدی ، فعالیت خود را در سال 1390 برای ساخت انواع تجهیزات مختلف آغاز کرده است. این شرکت در زمینه تولید انواع مخازن مختلف موتورخانه ، تصفیه خانه و دیگر صنایع وابسته بسیار فعالیت دارد. از جمله محصولات ما می‌توان به محصولات خود در زمینه تولید بویلر، ریبویلر، دیگ فولادی، مبدل حرارتی و … اشاره کرد.

برچسب ها
3 نظرات
 1. محمدرضا آذرشب

  لطفا نظرات خود را برای بهبود سایت ارسال نمایید.

  پاسخ
 2. حسین

  خیلی عالی بود که لیست رو گذاشتید. اطلاعات کاملی بود.

  پاسخ
 3. فرزانه

  لیست قیمت رو خیلی خوب گذاشتید. آیا آپدیته؟

  پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *