به سایت رسمی گروه صنعتی تولیدی کلیک صنعت خوش آمدید!

درباره ما

همکاری مهندس مدیر و تکنیسین با یکدیگر

گروه تولیدی و صنعتی کلیک صنعت

گروه تولیدی و صنعتی کلیک صنعت ،اولین فعالیت حرفه ای خود را در سال 1392 ، با در دست داشتن پروژه خنک کاری قالب های فورج شرکت ایران خودرو آغاز کرد. این پروژه با استفاده از لوله کشی پلی اتیلن و استفاده از برج خنک کننده در شهرک صنعتی آبیک قزوین انجام شد.

بعد از این پروژه، انجام پروژه هایی نظیر لوله کشی پارک ملت، تصفیه خانه پارک ملت، سیستم پمپاژ و آب فشان بوستان آب و آتش ، و چندین پروژه صنعتی دیگر ادامه داد.

عمده فعالیت های این شرکت در حال حاضر ، تهیه و اجرای انواع تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، و ساخت مخازن تحت فشار و ذخیره برای مصارف مختلف است.

در حال حاضر ، شرکت کلیک صنعت ، با تولید انواع پکیج های موتورخانه ای ، پکیج های تصفیه آب استخر ، ساخت انواع تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب ، در صنعت تاسیسات گرمایش و تصفیه در رقابت با دیگر رقبا در این عرصه است. 

از دیگر دستاوردهای شرکت ، میتواند به تولید انواع راکتورهای صنعتی ، تجهیزات شیمیایی و همچنین تجهیزات صنایع دارویی و شیمیایی اشاره کرد.

عمده فعالیت های شرکت

استراتژی و چشم انداز

به طور کلی ، در حال حاضر تمرکز شرکت ، برای اجرای انواع تجهیزات شیمیایی ، تجهیزات دارویی و  صنایع وابسته است . انجام پروژه های مختلف جوشکاری و ساخت تجهیزات شیمیایی ، راکتورهای شیمیایی و مبدل های حرارتی پوسته و لوله از این جمله موارد هستند که به آنها میتوان اشاره کرد. 

امید است که در آینده نزدیک، بهترین عملکرد را در قبال مشتریان عزیزمان داشته باشیم.